Měření a odstranění zátěže viry, plísně, parazité

PARAZITÉ


Žijí-parazitují na našem organismu. Jaká je reakce organismu? Snaží se parazitů zbavit, a pokud není imunita dostatečná, začnou skrytě osídlovat naše orgány.


Jejich život závisí na živinách určených pro naše orgány. Nastává oslabení orgánů. Tito parazité navíc produkují odpadní látky, které jsou pro tělo toxické. Tělo se brání vytvářením otoků, zánětů, sníženou funkci.

Nacházíme je v lymfě, kůži, krvi, játrech, slezině, srdci, kloubech, střevech, mozku…. Viz videa parazitů na internetu.
TĚŽKÉ KOVY

V důsledku nespávné životosprávy, stíženého životního prostředí naše tělo příjmá těžké kovy. Ty se usazují v kostech, ledvinách, mozku a poškozují zejména imunitní systém. Dochází tak k poruše soustředění a myšlení. Příznaky těžké otravy kovy jsou nespecifické , (bolest hlavy, únava, poruchy koncentrace a myšlení, bolesti svalů, třes, trávicí problémy, zácpa či průjem, chudokrevnost, mdloby ) a často se zaměńují s jinými nemocemi: Těžké kovy jsou také ideálním prostředím pro další množení parazitů – mikroorganismů.

Toxicita těžkých kovů, toxicita odpadů parazitů, odebírání živin z našich orgánů …..

jedna z velkých příčin NEMOCI.

F-SCAN TOUCH

Přesné měření přítomnosti mikroorganismů a těžkých kovů

F-SCAN TOUCH je přístroj, který přesně měří frekvence mikroorganismů v těle a provádí frekvenční terapii.

V současné době je F-SCAN 3 je nejvyšší modelová řada určená především pro profesionální použití


Průlomový byl objev vědce a mikrobiologa Dr. Rifeho, který zjistil, že každý mikroorganizmus vyzařuje svoji specifickou frekvenci. Tato frekvence se přenese na mikroorganizmus ve stejné frekvenci. Následně se buněčná membrána rozkmitá, začne rezonovat. Po několika minutách mikroorganismus parazita praskne a zanikne.
Plasma generátor


Rozsah působení – ničení patogenů

Je vhodný při chronických potížích ( opary, ekzem, plísně, bradavice, žaludeční vředy… ), tak i momentálních infekcích (virózy, záněty, monomukloóza..).

Dále také při přítomnosti patogeních organismů např.: motolice, chladymie, streptokoky, stafylokoky, Salmonelly a další parazité.
Koncepci přístroje (Zdroj: Craftgen  ©  (2009 - 2014)


Koncepce přístroje je postavena na principu nízkoteplotní plazmy, který kombinuje objevy velikánů, jako byl Nikola Tesla a Royal Raymond Rife.


Obrázek níže znázorňuje všechna pole, které je schopen přístroj Craftgen PCL také generovat. Každý přístroj prochází  procesem kalibrace, čili manuálním nastavováním a testováním jeho optimálního výkonu, neboť jedině tak je zaručena jeho správná funkčnost..
Přístroj Craftgen PCL (plasmaCraft) je rovněž konstruován pro snadné nastavování a ovládání pomocí PC. Zařízení je totiž ovládáno softwarově, tj. pomocí programu po připojení k notebooku, netbooku, případně PC.
Přednosti přístroje:
• Přednastavené frekvenční sestavy.
• Obsahuje velmi bohatou databázi frekvenčních sestav. Po instalaci je k dispozici až
1935 základních frekvenčních sestav, které jsou rozlišeny dle názvu, umožňující tak jejich snadnou identifikaci a použití, případně je lze dále uživatelsky snadno a rychle upravovat.
• Součástí je rovněž program pro velmi snadnou tvorbu vlastních frekv. sestav a jejich úprav (editace).

  • Možnost používat přístroj vícero uživateli, díky schopnosti si vytvářet neomezené množství vlastních frekv. Sestav


Působení plazmového generátoru nemá negativní účinky na organismus a vede k obnově imunitního systému. Je vhodný pro každého včetně malých dětí.

Nový přístroj Craftgen PCL (PlasmaCraft).  je určen pro bezkontaktní přenos signáluUpozornění: Craftgen PCL (PlasmaCraft) není zdravotnický prostředek.