Odvykání kouření (zahájení od III/2013)

Princip vyšetření orgánů - viz Vyšetření zdravotního stavu.

Navíc je zde vyvinut program, který pracuje s informací o kouření. Je monitorováno a analyzováno elektromagnetické vlnění, které vysílá každá buňka jednotlivého vyšetřovaného orgánu, který je ovlivněn kouřením. Tyto buńky v orgánu – pokud jsou zdravé – mají své specifické vlnění. Jiné signály mají buňky, které jsou ovlivněny kouřením ( způsobující chuť na cigarety).

Ty jsou vyhodnoceny jako rušivé signály. Přístroj proto obrátí potřeby těchto buněk tj. posílí zdravý chod (elektromag. vlnění buněk) a zeslabí chod (chuť) na cigaretu. Toto převrácené kmitání v buňkách vede k odstranění chuti na cigaretu a ozdravení organismu.

Podmínky vyšetření

Vyšetření se provádí na lačno (doporučeno pít neperlivou vodu), popř. 3 hod před vyšetřením nejíst a pít pouze neperlivou vodu. Pro obě možnosti platí 24 hod před vyšetřením nepít alkohol, jíst spíše dietní stravu). Léky vzít sebou – budou užity po vyšetření.

Vyšetření NESMÍ podstoupit zájemce, který má kardiostimulátor nebo trpí epilepsií.

Při vyšetření nesmíte mít na sobě – u sebe : kovové součásti oděvů (pásky, cvočky, kostice, kovové věci v kapse, mobil, ovládací karty (odloží se na vzdálené ploše od vyšetření), bižuterii, sponky, (pearsing v nutném případě ano, vyšetření se musí počítat s malou odchylkou).

Neperlivou vodu pít již 2 dny před vyšetřením cca 2 lt denně. Sebou si nezapomeňte vzít poslední cigaretu, před vyšetřením ji z 2/3 povinně vykouříte.

Vyšetření orgánů hrudníku

budete pohodlně sedět, ruka budete položena na destičce, druhá ruka bude držet kovový váleček.Na hlavě budete mít sluchátka, ve kterých bude slabě slyšet příjemné zvuky. Délka vyšetření cca 20 min.

Přesné dávkování přípravku

každý organismus je jiný a také stupeń závislosti na kouření. Tato skutečnost bude zjištěna a vytvořen přípravek, který budete doma po dobu cca 14 dní užívat.

Terapie- očista dýchacího ústrojí

bude provedena cca 10x léčba z nikotinové závislosti dýchacích orgánech s vyhodnocením účinnosti.
Dále bude posílen odvod splodin z těla a posílena psychika.

…… a něco navíc

záruka – pokud se nepodaří v několika případech odstranit závilost–druhá terapie ZDARMA

Závěrem:

Tato terapie Vám a rychle přirozeně odstraní chuť na cigaretu. Tělo bude vylučovat kůží dehtové splodiny. Pro Vaše tělo užasná záležitost. Po 3 dnech budete lépe dýchat, do 3-9 měscíců se zbavíte dušnosti příp.pískoty na hrudi, postupně se odstraní dýchavičnost a ostatní příznaky, o kterých se všeobecně ví.

Vyhnete se tak situaci “nikotinového hladu”., odbouráte fyzickou závislost na cigaretách a naopak najdete finanční úspory.

  • Účinnost této metody je cca 80%
kuřákpočet krabičekcena 1 krabičkynáklad měsíčněnáklad ročněcena terapieÚSPORA po terapii za 1 rok
slabý0,5701.06812.8101.300 - 2.00011.000,-
průměrný1702.13525.6201.300 - 2.50023.000,-
silný2704.27051.2401.300 - 3.50048.000,-