Doporučení

Stávající zdravotní stav je upravován přirozenou cestou - přírodními doplňky, spektronozody popř. terapií. Současná lékařská léčba zatím zůstává zachována a je podporována touto přirozenou podpůrnou formou. Po zlepšení stavu a po konzultaci s lékařem se může klasická léčba postupně upravovat.

Energetické nosiče

Je to biorezonanční metoda, umožňující nahrát frekvence pro konkrétního klienta na nosič ( homeopatický cukr, líh) a vybrat individuální dávkování.

Tj. posílení oslabeného orgánu dále probíhá i po vyšetření zdravotního stavu v domácích podmínkách.

POSÍLENÍ OBNOVY ORGANISMU

Všechny buňky v organismu vysílají - generují elektrické signály, které jsou vysílány a využívány jako komunikační prostředek mezi buňkami.

Pokud je buňka zdravá, její signál je harmonický a volně rezonuje s ostatními buňkami. Pokud nějaký patogen (bakterie, toxin, virus, parazit..) napadne buňky, pak signál bude deformovaný a dochází k chybným přenosům signálů tj. vzniku nemoci. Buňky se také musí přizpůsobovat vlivu okolí, stresu, životnímu prostředí. Jsou nuceny vydávat více energie, a tím dochází postupně k dalšímu jejich oslabování.

SI Lifestream je schopen léčit nemocný organismus (napravovat deformovaný signál) za pomoci BRT (biorezonanční působení- obnova vitality na hlouběji oslabené orgány) a Mora-terapie (stimulační -např. při stresu). Tyto postupy vycházejí z faktu, že při změně elektromagnetického spektra jakéhokoliv procesu v organismu se mění i samotný proces, takže je možné provést poměrně rozsáhlou neinvazivní korekturu libovolného patologického procesu v organismu se stabilním výsledkem.

Doporučené přírodní produkty

www.on-line-doplnky-zdravi.cz

  • TČM herbs- tradiční čínská medicína

Nabízíme Vám přípravky, které jsou vyvinuty pouze na rostlinné bázi. Jednou z velkých předností výrobků Tradiční čínské medicíny je jejich vyváženost. Tj. pokud nemocný orgán má málo energie - energii doplní a naopak.

Dále hledá souvislosti s nemocí a cíleně kombinuje byliny.

U závažnějších nemocí se oslabené buňky užíváním přípravků začnou nejdříve detoxikovat.  Dochází k vylučování nečistot. Je to velmi podstatné pro obnovu zdraví. Neboť jen čistá buňka je schopná přijímat nové živiny a plnit svou funkci. Postupně tak dochází k obnově zdraví.

  •  buněčná výživa

Vysoce kvalitní produkty z přírodních surovin Japonska, distribuce a certifikace Toronto – Kananda.

Výrobky se užívají samostatně, nebo v rámci ozdravného plánu. Ten je zpracován lékaři nejrůznějších oborů a zahrnují vysoce kvalitní přírodní látky rostlinného, minerálního a živočišného původu. Programy umožňují optimalizovat výživu buněk, normalizují rovnováhu tekutin, čistí orgány a tkáně, zajišťují ekologickou ochranu a obnovují správnou úroveň energetiky buněk.

  • tiens

Jedná se převážně o recepty staré čínské a tibetské medicíny.

Produkty mají mezinárodní certifikát kvality ISO 9000-9002, FDA U.S.A, GMP, jsou distribuovány do více než 110 zemích světa. Mají 100% garanci aplikace, nejlepší doporučení od Světové zdravotnické organizace – dostali 13 zlatých medailí za vynikající léčebné vlastnosti preparátů. Opírají se o starodávné čínské a tibetské círařské receptury v kombinaci s použitím nejnovějších bioinženýrských technologií. Některé receptury mají až 5.000 let.

V prosinci 2001 byla společnost TIENS uznána za oficiálního dodavatele OSN a stala se první společností na světě, která se stala členem Centra programů OSN.